Solskjaer: Zwycięstwo jest najważniejsze

Ole Gunnar Solskjaer
fot. SPORT PICTURES Na zdjęciu: Ole Gunnar Solskjaer

Manchester United w sobotnim meczu angielskiej ekstraklasy pokonał Watford FC 2:1. Mimo wszystko sporo zastrzeżeń do postawy swojej drużyny miał menedżer Czerwonych Diabłów, który dostrzegł w poczynaniach swoich podopiecznych dużo nieskładnych zagrań.

Czytaj dalej…

– W ciągu pierwszych 20 minut zaczęliśmy swoją grę w słabym tempie, grając niechlujnie. Trzeba jednak zaznaczyć, że w naszej drużynie po przerwie reprezentacyjnej pojawiły się kontuzje – mówił Ole Gunnar Solskjaer.

– Nie byłem w stanie zbyt wiele treningów przeprowadzić w ostatnim czasie z wszystkimi zawodnikami, więc wyszły tego efekty w boju z Watfordem, który przecież nie jest słabą drużyną – dodał Norweg.

– Chociaż brakowało w naszych szeregach kilku piłkarzy, to myślę jednak, że zasłużyliśmy na objęcie prowadzenia, co nam się udało. Po zdobyciu bramki graliśmy bardzo dobrze z kontry, a ponadto świetnie broniliśmy – rzekł opiekun Man Utd.

– Na szczególne pochwały zasłużyli Chris Smalling i Phil Jones, którzy moim zdaniem zaliczyli świetne zawody. W drugiej połowie zagraliśmy nieco gorzej, ale mając dwubramkowe prowadzenie, mieliśmy grę pod kontrolą, dopóki rywal nie strzelił gola. W każdym razie zwyciężyliśmy i to jest najważniejsze – skwitował.

Komentarze