Ole Gunnar Solskjaer
Ole Gunnar Solskjaer fot. SPORT PICTURES

Solskjaer: To dopiero początek sezonu

– W przerwie uspokoiliśmy nerwy i szczególnie druga połowa w naszym wykonaniu była doskonała. To dopiero jednak początek sezonu i wciąż musimy ciężko pracować – powiedział Ole Gunnar Solskjaer podczas konferencji prasowej.

Czytaj dalej…

Manchester United na inaugurację nowego sezonu angielskiej ekstraklasy odniósł efektowne zwycięstwo nad Chelsea FC (4:0). Ole Gunnar Solskjaer nie krył radość z wygranej swoich podopiecznych, jednak zwaużył, że to dopiero początek sezonu.

– W pierwszej połowie nasi rywale dwukrotnie trafili w słupek, więc do przerwy wynik był dla nas szczęśliwy. Później uspokoiliśmy nerwy i szczególnie druga połowa w naszym wykonaniu była doskonała. Dobrze graliśmy w obronie, ale i potrafiliśmy kontratakować. Byliśmy pewni siebie – ocenił Norweg.

– Uważam, że im lepszą piłkarze mają kondycję, tym więcej są w stanie zrobić na boisku. Moi zawodnicy ciężko pracowali i przygotowywali się do tego sezonu, ale to dopiero początek. Nie możemy zmniejszać tempa i do każdego spotkania będziemy przygotowywali się na sto procent – dodał opiekun Manchesteru.

“Czerwone Diabły” w następnej kolejce zagrają na wyjeździe z Wolverhampton Wanderers FC.

Komentarze