Solskjaer: To będzie dziwne, jeśli nie zostanę w klubie

Ole Gunnar Solskjaer
Ole Gunnar Solskjaer fot. SPORT PICTURES

Manchester United pod wodzą Solskjaera wygrał 12 z 15 ostatnich spotkań. Norweg, który piastuje stanowisko menadżera tymczasowego, ma nadzieję, że będzie mógł dłużej pracować z drużyną Czerwonych Diabłów, zdradzając, że klub nagrał już z jego udziałem reklamy na następny sezon.

Czytaj dalej…

– Zrobiłem ostatnio sesję zdjęciową dotyczącą biletów sezonowych. Mam nadzieję, że kibice dostaną właśnie te z moją podobizną – zażartował Solskjaer.

– Jeśli moje dzieci zobaczą reklamy ze mną, a ja wrócę do domu w Norwegii, to pewnie będzie dziwne. Tym bardziej dla mnie, kiedy zobaczę reklamę ze sobą a będę poza klubem – dodał z uśmiechem.

– Mam jednak nadzieję, że pozostanę w Manchesterze i klub da mi szansę na dłużej. Mam świadomość jednak, że w tym momencie jestem jedynie tymczasowym szefem – kontynuował.

– Mój kontrakt kończy się w lecie, ale to nie ma dla mnie znaczenia. Daję dla klubu sto procent i czekam co się wydarzy – zakończył.

Manchester United zajmuje aktualnie czwartą pozycje w tabeli z dorobkiem 58 punków. Ole Gunnar Solskjaer na stanowisku trenera Czerwonych Diabłow jest od grudnia 2018 roku.

Komentarze