Solskjaer odpowiedział Ferdinandowi. “Komentuje rzeczy, o których nie ma pojęcia”

Ole Gunnar Solskjaer
Ole Gunnar Solskjaer PressFocus

Rio Ferdinandowi nie spodobało się, że Cristiano Ronaldo znajdował się w strefie technicznej w trakcie meczu z Young Boys Berno. Anglik uważa, że gracz wszedł w kompetencje trenera. Sam Solskjaer uważa, że Ferdinand komentuje rzeczy, o których nie ma pojęcia i wyjaśnił zachowanie portugalskiej gwiazdy.

  • Rio Ferdinandowi nie spodobało się, gdy Cristiano Ronaldo znalazł się w strefie technicznej w trakcie meczu Manchesteru United z Young Boys Berno. Według Anglika, gracz naruszał strefę trenera
  • Ole Gunnar Solskjaer uważa, że Ferdinand wypowiada się na temat rzeczy, o których nie ma pojęcia, a Ronaldo jedynie zareagował z pasją na niekorzystną dla zespołu reakcję sędziego

Solskjaer: Ferdinand komentuje coś, o czym nie ma pojęcia

Rio Ferdinand regularnie komentuje bieżące wydarzenia dotyczące Manchesteru United. Byłemu środkowemu obrońcy nie spodobało się zachowanie Cristiano Ronaldo. Portugalczyk w trakcie meczu z Young Boys Berno wszedł w strefę techniczną.

Gdybym był menedżerem, mówiąc szczerze, kazałbym mu usiąść. Rozumiem, że chodzi o Cristiano Ronaldo i fani uważają, że to świetne, że ma pasję. Mimo tego nie powinien tego robić – mówił Anglik.

Na te słowa dość ostro odpowiedział Ole Gunnar Solskjaer. Norweg jednocześnie wytłumaczył swoją gwiazdę ze wspomnianego zachowania.

Rio, po raz kolejny, komentuje rzeczy, o których nie ma pojęcia. W tamtej sytuacji chodziło o to, że Christopher Martins Pereira [zawodnik Young Boys Berno – przyp. PP] powinien obejrzeć żółtą kartkę za sfaulowanie Nemanji Maticia. Zarówno Bruno Fernandes, jak i Cristiano Ronaldo pojawili się przy moim ramieniu, by protestować, bo są bardzo konkurencyjni. Stali tak przez chwilę i krzyczeli w kierunku sędziego, byli źli przez krzywdzące nas decyzje. Po chwili obaj wrócili na ławkę. Jedynymi osobami, które mogą przebywać w strefie technicznej to ja, Michael Carrick, Mick Phelan albo Kieran McKenna – uważa szkoleniowiec Czerwonych Diabłów.

Po nieudanym wejściu w tegoroczną Ligę Mistrzów, Manchester United już w niedzielę będzie kontynuować swoją batalię w Premier League. O godzinie 15:00 zmierzy się na wyjeździe z West Hamem.

West Ham
Manchester United
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 19. września 2021 14:58.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Przeczytaj również: West Ham – Manchester United: typy, kursy, zapowiedź (19.09.2021).

Komentarze