Solskjaer: Nie chcę odchodzić z Man Utd

Ole Gunnar Solskjaer
Obserwuj nas w
fot. SPORT PICTURES Na zdjęciu: Ole Gunnar Solskjaer

Ole Gunnar Solskjaer został drugim menedżerem w historii Manchesteru United, któremu udało się wygrać pierwsze cztery mecze. Wcześniej podobnej sztuki dokonał sir Mat Busby, a miało to miejsce w 1946 roku. Norweg jednak podszedł do tego ze spokojem.

Czytaj dalej…

– Pewnie będzie o tym napisane w różnych książkach, ale ja o tym nie myślę – mówił opiekun wicemistrzów Anglii cytowany przez BBC Sport.

– Skupiam się tylko na kolejnym spotkaniu. Skoro udało nam się wygrać pierwsze cztery mecze, to chciałbym, aby udało nam się teraz wygrać kolejne cztery spotkania – dodał Solskjaer.

– Chciałbym zaznaczyć, że to nie jest dla mnie żadne wyzwanie, a standardowe podejście do tematu, do którego jest przyzwyczajony – kontynuował.

Norweski opiekun Czerwonych Diabłów został też zapytany o to, czy odejdzie z klubu w maju, na co odpowiedział lapidarnie. – Nie chcę odchodzić – mówił.

Man Utd po rozegraniu 21 meczów ligowych legitymuje się 38 punktami, plasując się na szóstej pozycji w tabeli. Do lidera, którym jest Liverpool FC ekipa z Old Trafford traci aktualnie 16 “oczek”.

Komentarze