Solskjaer: Mecz z Fulham pokaże nasz charakter

Ole Gunnar Solskjaer
Ole Gunnar Solskjaer fot. SPORT PICTURES

Manchester United zagra na wyjeździe z Fulham FC w sobotnim meczu Premier League. Ole Gunnar Solskjaer, menedżer Czerwonych Diabłów, podkreślił, że jego zespół na razie nie może myśleć o starciu w 1/8 finału Ligi Mistrzów przeciwko Paris Saint-Germain.

Czytaj dalej…

Ekipa z Old Trafford po zatrudnieniu Norwega w grudniu zajmowała szóste miejsce w tabeli ze stratą 11 punktów do czołowej czwórki. Teraz jest już piąta i traci do czwartej Chelsea Londyn zaledwie dwa “oczka”.

– Oczywiście koncentrujemy się na każdym najbliższym kroku. To jest jeden z naszych celów, które sobie wyznaczyliśmy. Tak musimy robić, aby poprawić swoją grę i pozycję – powiedział Solskjaer, cytowany przez BBC.

– Te ostatnie dwa mecze były fantastyczne. Teraz kluczem jest stabilizacja formy. Robimy postępy, wygrywamy spotkania, a ten ostatni w lepszym stylu niż wcześniejszy – dodał Norweg.

– Było dobrze, ale nie możemy się zadowalać. Chcemy robić postępy. Mecz z Fulham pokaże nasz charakter, czy potrafimy się odpowiednio skoncentrować i zapomnieć o kolejnym starciu z PSG – stwierdził.

Komentarze