Solskjaer: Martial przypomina mi Cristiano Ronaldo

Anthony Martial
Anthony Martial fot. Anadolu / Hepta / SPORT PICTURES

Anthony Martial jakiś czas temu przedłużył kontrakt z Manchesterem United. Teraz zawodnika pochwalił trener Czerwonych Diabłów, Ole Gunnar Solskjaer, który powiedział, że w niektórych boiskowych zachowaniach francuski napastnik przypomina mu Cristiano Ronaldo.

Czytaj dalej…

Anthony Martial stał się najdroższym nastolatkiem w historii, kiedy to przeniósł się na Old Trafford z Monako w 2015 roku. Jak dotąd zaliczył 164 występy w barwach Czerwonych Diabłów, zdobywając łącznie 47 bramek.

Francuz zdołał dołożyć także gola w ostatnim starciu z Fulham, w którym to zdobył bramkę na dwa do zera. Ole Gunnar Solskjaer, opiekun Manchesteru, stwierdził, że ten występ przypomniał mu czasy, kiedy na Old Trafford biegał Cristiano Ronaldo.

– Martial w swoim ostatnim meczu przypominał mi Cristiano Ronaldo – powiedział Norweg.

– Widzę między nimi pewne podobieństwo, choć Anthony musi bardzo wiele pracować, jeśli chce się zbliżyć poziomem do Portugalczyka – dodał.

– Na szczęście, mimo swojego młodego wieku, on wie co ma robić. Martial świadomość swojego talentu – kontynuował.

– Cieszę się, że mam kogoś takiego w zespole – zakończył Ole Gunnar Solskjaer.

Odnotujmy, że Anthony Martial wystąpił w tym sezonie w 27 spotkaniach, w których zanotował 11 goli i zaliczył dwie asysty. Łącznie na boiska spędził 1761 minut.

Komentarze