Ole Gunnar Solskjaer
Ole Gunnar Solskjaer fot. SPORT PICTURES

Solskjaer: Każdy progres musi być notowany stopniowo

Ole Gunnar Solskjaer przed starciem derbowym Manchesteru United z Manchesterem City przekonywał, że jego podopieczni nie są jeszcze gotowi do tego, aby rywalizować o mistrzostwo Anglii z piłkarzami The Citizens, czy Liverpoolu FC. Norweg wierzy jednak, że w kolejnej kampanii będzie to możliwe.

Czytaj dalej…

– Nie można oczekiwać, że wszystko zmieni się z dnia na dzień. Każdy progres musi być notowany stopniowo – mówił opiekun Czerwonych Diabłów cytowany przez FourFourTwo.

– Zmiany nie mogą polegać na tym, że pożegnam dziesięciu zawodników i pozyskam dziesięciu nowych. To nie może tak działać – zaznaczył Solskjaer.

– Musimy robić wszystko, aby Man Utd prezentował na boisku odpowiednią jakość, a to musi być oparte na zawodnikach z konkretnymi osobowościami. Tylko takie podejście do sprawy może sprawić, że będziemy zmierzać w kierunku realizacji celów – kontynuował Norweg.

–  18 ostatnich kolejek ligowych pokazuje, że nie jesteśmy daleko za plecami Man City. Ważne jest jednak to, aby prezentować równą formę przez cały sezon, a nie tylko przez połowę – powiedział menedżer Man Utd.

– Motywacją do pracy dla mnie jest, aby wygrać coś samemu. Na tym się koncentruję. Nie chodzi o to, aby wygrać z kimś dlatego, że to Man City, czy Liverpool. Wiem, że kibice traktują te mecze wyjątkowo i rozumiem ich, ale nam musi zależeć na zwycięstwach, bo chcemy być najlepsi – dodał opiekun Red Devils.


Komentarze