Smutek w Man Utd. Nawet kilka tygodni przerwy dla Garnacho

Alejandro Garnacho w meczu z Southampton nabawił się kontuzji kostki, która może wykluczyć go z gry nawet na kilka tygodni. Manchester United nie podał jeszcze ostatecznej diagnozy.

Alejandro Garnacho
fot. PressFocus Na zdjęciu: Alejandro Garnacho
  • Alejandro Garnacho nie dokończył niedzielnego meczu z Southampton
  • Skrzydłowy Manchesteru United nabawił się kontuzji kostki
  • Teraz czego go nawet kilkutygodniowa przerwa od gry

Kolejne osłabienie Man Utd

Niedzielnego spotkania z Southampton nie dokończył Casemiro, który został ukarany czerwoną kartką i nie zagra w czterech najlepszych meczach. Przedwcześnie boisko opuścił także Alejandro Garnacho. W przypadku skrzydłowego Manchesteru United chodzi natomiast o kontuzje kostki, która uniemożliwiła mu kontynuowanie gry.

Pierwotnie mówiło się, że Argentyńczyk szybko wróci do gry. Teraz okazuje się, że uraz jest poważniejszy, a absencja może potrwać nawet kilka tygodni. Garnacho uszkodził bowiem więzadła w kostce. Ostateczna diagnoza jeszcze nie padła, bowiem Manchester United kontynuuje prowadzenie badań.

18-latek nieoczekiwanie stał się w tym sezonie ważnym elementem pierwszej drużyny Czerwonych Diabłów. We wszystkich rozgrywkach uzbierał łącznie 31 występów. Strzelił w nich pięć goli oraz zaliczył sześć asyst.

Zobacz również:

Chelsea chce nakłonić lidera BVB do przeprowadzki
Gregor Kobel

Bramkarz BVB zostanie przekonany do transferu? Chelsea musi niebawem podjąć działania w sprawie obsady bramki na przyszły sezon. Dobrze między słupkami spisuje się obecnie Kepa Arrizabalaga, który na dobre wygryzł Edouarda Mendy’ego. Nie wiadomo jednak, czy Hiszpana stać będzie na utrzymanie wysokiej dyspozycji. W obozie The Blues nie brakuje także wątpliwości dotyczących poziomu reprezentowanego przez

Czytaj dalej…

Komentarze