Chelsea chce nakłonić lidera BVB do przeprowadzki

Gregor Kobel jest jednym z najjaśniejszych punktów Borussii Dortmund. Szwajcar zaimponował Chelsea w bezpośredniej rywalizacji w ramach 1/8 finału Ligi Mistrzów. Londyńczycy pracują nad ściągnięciem bramkarza do siebie.

Gregor Kobel
fot. PressFocus Na zdjęciu: Gregor Kobel
  • Gregor Kobel trafił na radary Chelsea
  • Przedstawiciele The Blues spotkali się już z agentem bramkarza
  • Szwajcar był do tej pory nastawiony na pozostanie w Borussii Dortmund

Bramkarz BVB zostanie przekonany do transferu?

Chelsea musi niebawem podjąć działania w sprawie obsady bramki na przyszły sezon. Dobrze między słupkami spisuje się obecnie Kepa Arrizabalaga, który na dobre wygryzł Edouarda Mendy’ego. Nie wiadomo jednak, czy Hiszpana stać będzie na utrzymanie wysokiej dyspozycji. W obozie The Blues nie brakuje także wątpliwości dotyczących poziomu reprezentowanego przez byłego bramkarza Athletic Bilbao.

W kontekście przeprowadzki do Chelsea nieustannie wymieniane są nazwiska kolejnych bramkarzy. W niedawnej rywalizacji w Lidze Mistrzów z bardzo dobrej strony pokazał się Gregor Kobel, który zainteresował przedstawicieli angielskiego klubu. Spotkali się już oni w ostatnich dniach z agentem Szwajcara.

Do tej pory priorytetem Kobela było pozostanie w Borussii Dortmund, gdzie zapracował na dobry status. Również klub nie jest zainteresowany rozstaniem ze swoim liderem. Chelsea dysponuje jednak ogromnymi pieniędzmi, które mogą przekonać 25-latka do transferu.

Zobacz również:

Bayern zwleka z rozmowami w sprawie nowej umowy dla Musiali
Jamal Musiala

Musiala poczeka na nową umowę Nie ulega wątpliwościom, że Jamal Musiala jest talentem na ogromną skalę. Młodziutki pomocnik stał się w tym sezonie liderem ofensywy Bayernu Monachium, a jego usługami interesują się wszystkie czołowe europejskie kluby. Sam zawodnik nie zamierza jednak rozważać jakiejkolwiek przeprowadzki i skupia się na jak najlepszej grze dla mistrza Niemiec. Władze

Czytaj dalej…

Komentarze