Nowy trener Evertonu. Duże doświadczenie w Premier League

Sean Dyche
PressFocus Na zdjęciu: Sean Dyche

Everton oficjalnie zaprezentował nowego trenera. Posadę na Goodison Park obejmie Sean Dyche, którego fani Premier League doskonale znają. 51-latek spędził prawie dziesięć lat jako opiekun Burnley.

  • Everton ogłosił podpisanie kontraktu z nowym trenerem
  • Sean Dyche to następca zwolnionego niedawno Franka Lamparda
  • Anglik związał się z The Toffees umową ważną do czerwca 2025 roku

Dyche nowym trenerem Evertonu

Sean Dyche podpisał dwuipółletni kontrakt do czerwca 2025 roku i po raz pierwszy poprowadzi Everton w Premier League w starciu z Arsenalem na Goodison Park w sobotę 4 lutego.

W sztabie szkoleniowym Dyche’a, jednego z najbardziej doświadczonych trenerów w Premier League, znajdą się Ian Woan, który będzie jego asystentem, a także Steve Stone i Mark Howard. Cała trójka współpracowała wcześniej z Dyche’em w Burnley.

– To zaszczyt zostać menedżerem Evertonu. Mój personel i ja jesteśmy gotowi i chętni, aby pomóc temu wspaniałemu klubowi wrócić na właściwe tory – powiedział Dyche podczas prezentacji. – Wiem o oddanych fanach Evertonu i o tym, jak cenny jest dla nich ten klub. Jesteśmy gotowi do pracy i gotowi dać im to, czego chcą. Wszystko zaczyna się od potu na koszulce, wysiłku i powrotu do niektórych podstawowych zasad, czyli tego co Everton reprezentuje od dawna – dodał Anglik.

Komentarze