Legenda Arsenalu docenia Ramsdale’a. “Ma szansę zostać pierwszym bramkarzem reprezentacji”

David Seaman to jeden z najlepszych bramkarzy w historii Arsenalu. 59-latek docenia Aarona Ramsdale'a i uważa, że obecny golkiper Kanonierów ma szansę stać się "jedynką" między słupkami reprezentacji Anglii.

Aaron Ramsdale
PressFocus Na zdjęciu: Aaron Ramsdale
  • David Seaman wypowiedział się o golkiperze Arsenalu – Aaronie Ramsdale’u
  • 59-latek uważa, że jego młodszy kolega może stać się “jedynką” między słupkami reprezentacji
  • Obecnie podstawowym bramkarzem Synów Albionu jest Jordan Pickford

Seaman w ciepłych słowach o Ramsdale’u

Aaron Ramsdale w aktualnym sezonie Premier League zanotował aż 13 czystych kont i jest pewnym punktem lidera tabeli – Arsenalu. Były legendarny bramkarz Kanonierów – David Seaman – w wywiadzie dla “Sports Mole” zabrał głos na temat 24-letniego golkipera The Gunners.

Nasze początki w Arsenalu były podobne, mierzyliśmy się z dużą krytyką. Aaron pokazał, jaki ma charakter i broni się umiejętnościami. Uważam, że ma szansę zostać numerem jeden w reprezentacji Anglii. Musi poczekać, aż Jordan Pickford zacznie popełniać błędy – powiedział David Seaman.

Aaron Ramsdale do tej pory rozegrał trzy mecze w koszulce reprezentacji Anglii. Podstawowym bramkarzem Synów Albionu pozostaje Jordan Pickford.

Legendarny David Seaman stał między słupkami Arsenalu w latach 1990-2003 i trzykrotnie wygrał z Kanonierami mistrzostwo kraju (1991, 1998 oraz 2022).

Komentarze