Schmeichel rozstanie się z Leicester?

Kasper Schmeichel
Kasper Schmeichel fot. Maksim Blinov / Sputnik/ Hepta / Sport Pictur

Bardzo możliwe, że w niedalekiej przyszłości szeregi Leicester City opuści Kasper Schmeichel. Ojciec bramkarza zasugerował takie rozwiązanie w jednej ze swoich ostatnich wypowiedzi dla BeIN Sports, przekonując, że jego syn nie jeszcze szczęśliwy w swoim obecnym klubie.

Czytaj dalej…

– Leicester City  to naprawdę dobry klub piłkarski, w którym jest wielu zdolnych zawodników zarządzanych przez menedżera, który wie, jak wyciągnąć z piłkarzy wszystko, co najlepsze – rzekł Peter Schmeichel cytowany przez Sky Sports.

– Gdy wszystko zostanie uporządkowane w drużynie, wydaje mi się, że realne jest zajęcie jednego z miejsc 5-8 w tabeli na koniec sezonu w wykonaniu tej ekipy – dodał Duńczyk, dając do zrozumienia, że piłkarze Lisów wkrótce zaczną się wspinać w górę ligowej klasyfikacji z 12. pozycji.

Były reprezentant Danii mający polskie korzenie wypowiedział się także na temat przyszłości Kaspera Schmeichela. – Oczywiście, że ma swoje cele, które chce realizować. W każdym razie nie sądzę, aby chciał szukać swojego miejsca w innym kraju. Kasper za bardzo kocha Premier League, więc przypuszczam, że trudno byłoby mu się rozstać z tą ligą – skwitował.

Urodzony w Kopenhadze bramkarz w tym sezonie wystąpił łącznie w 25 spotkaniach, w których siedem razy zachował czyste konto.


Komentarze