Eden Hazard
Eden Hazard fot. Alexey Filippov / Sputnik/ Hepta / Sport Pict

Sarri: Muszę uszanować decyzję Hazarda

Menedżer Chelsea Maurizio Sarri powiedział, że będzie musiał “uszanować decyzję Edena Hazarda”, jeżeli Belg zdecyduje się na opuszczenie Stamford Bridge po zakończeniu sezonu.

Czytaj dalej…

28-letni zawodnik jest nieustannie łączony z transferem do Realu Madryt, który podobno jego gotowy zapłacić za niego 100 milionów funtów.

W poniedziałek Hazard poprowadził Chelsea do ligowego zwycięstwa nad West Hamem United, zdobywając obie bramki w wygranym 2:0 spotkaniu. – Eden rozegrał wspaniałe spotkanie. Kiedy jest w stanie grać w ten sposób, mamy szczęście, bo zwycięstwa są łatwe.

– Jeśli Eden będzie chciał zdobyć kolejne doświadczenie, będzie bardzo trudno go zatrzymać – powiedział Sarri. – 100 milionów funtów to zbyt mało na tym rynku, w ostatnich okna widzieliśmy różne ceny. Klub zgadza się w tej kwestii ze mną – kontynuował.

– Staramy się rozwijać. Staramy się stać jedną z najlepszych drużyn w Anglii, a w konsekwencji także w Europie. Ale uważam, że musimy szanować jego decyzję – dodał włoski szkoleniowiec The Blues.

Komentarze