Ronaldo pożegnał Solskjaera. “To wybitny człowiek”

Cristiano Ronaldo
PressFocus Na zdjęciu: Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo zdecydował się pożegnać Ole Gunnara Solskjaera za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych. Portugalczyk nie szczędził, byłemu już, trenerowi miłych słów.

  • W sobotę Ole Gunnar Solskjaer pożegnał się z funkcją trenera Manchesteru United
  • Cristiano Ronaldo opublikował w swoich mediach społecznościowych krótki wpis, w których wypowiada się na temat Norwega w samych superlatywach

Ronaldo: życzę Solskajerowi wszystkiego, co najlepsze

Zwolnienie Ole Gunnara Solskjaera z pewnością było jednym z głównych wydarzeń minionego weekendu. Sam Norweg dostał możliwość udzielenia ostatniego wywiadu klubowej telewizji, w którego trakcie zalał się łzami. Wydaje się, że choć Czerwone Diabły nie notowały pod wodzą szkoleniowca oczekiwanych wyników, pomiędzy wszystkimi stronami nie ma żadnych negatywnych emocji. Z byłym już szkoleniowcem pożegnał się również Cristiano Ronaldo.

“Był moim napastnikiem, gdy po raz pierwszy pojawiłem się na Old Trafford i był moim trenerem, gdy wróciłem do Manchesteru United. Ale przede wszystkim Ole to wybitny człowiek. Życzę mu wszystkiego najlepszego w czymkolwiek, co przygotowało dla niego życie” – napisał w swoich mediach społecznościowych Portugalczyk.

Cristiano Ronaldo pod wodzą Solskjaera nie przestawał regularnie zdobywać bramek. W czternastu spotkaniach bieżącego sezonu 36-latek strzelił aż dziewięć goli we wszystkich rozgrywkach. Teraz będzie musiał kontynuować wysoką formę pod wodzą dotychczasowego asystenta Norwega, Michaela Carricka.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 24. listopada 2021 06:44.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Zobacz również: Niespodziewany kandydat na trenera Manchesteru United.

Komentarze