Romano przekazał nowe wieści na temat Salaha

Mohamed Salah
Mohamed Salah fot. PressFocus

Mohamed Salah i jego przyszłość w Liverpoolu staje pod coraz większym znakiem zapytania. Najnowsze doniesienia w sprawie przyszłości piłkarza przekazał Fabrizio Romano, słynący z dobrych informacji w sprawach transferowych.

  • Wciąż niejasna jest przyszłość Mohameda Salaha w Liverpoolu
  • Nowe doniesienia ws. zawodnika ujawnił Fabrizio Romano
  • Egipcjanin ma umowę ważną z The Reds do końca czerwca 2023 roku

Ważą się losy Momo Salaha w Liverpoolu

Mohamed Salah ma kontrakt ważny z The Reds do końca czerwca 2023 roku. Tymczasem już w maju piłkarz ujawnił, że nikt z klubu z Anfield Road nie kontaktował się z nim w sprawie nowej umowy.

Fabrizio Romano przekazał z kolei, że obie strony prowadzą już rozmowy na temat nowej umowy. Na razie jednak nie uzgodniono żadnego porozumienia.

– Rozmowy trwają, ale nie są jeszcze na końcowym etapie. Władze klubu prowadziły z Salahem, ale nic nie jest jeszcze na zaawansowanym etapie – mówił znany dziennikarz w rozmowie z Anfield Watch.

Wiadomo natomiast, że Liverpool chciałby zamknąć temat jak najszybciej. Zawodnik dołączył do ekipy z Premier League z Romy za 42 miliony euro. 29-latek trafił do angielskiej ekipy w 2017 roku.

Reprezentant Egiptu od momentu, gdy trafił do Liverpoolu, to strzelił 125 goli w 203 spotkaniach. Ponadto zaliczył 47 asyst.

W trakcie pobytu w Liverpoolu ofensywny zawodnik wygrał Ligę Mistrzów, Superpuchar Europy, Klubowe Mistrzostwo świata i mistrzostwo Premier League. W ostatnim sezonie wystąpił w 52 spotkaniach, w których do siatki trafił 31 razy.

Czytaj więcej: Liverpool oczekuje na decyzję gracza Leicester

Komentarze