Rashford bez konkurencji w lutym. Trzecia taka nagroda dla Anglika

Marcus Rashford został wybrany najlepszym zawodnikiem lutego w Premier League. Dla Anglika to trzecie takie wyróżnienie w tym sezonie.

Marcus Rashford
PressFocus Na zdjęciu: Marcus Rashford
  • Marcus Rashford wygrał nagrodę dla najlepszego piłkarza Premier League w lutym
  • Anglik wygrał rywalizację, m.in., z Olliem Watkinsem, Berndem Leno czy Emersonem Royalem
  • Dla napastnika to już trzecie takie wyróżnienie w trwającym sezonie

Hat-trick Rashforda. Anglik trzeci raz wybrany najlepszym graczem miesiąca

Obyło się bez większych zaskoczeń. Marcus Rashford otrzymał w piątek nagrodę dla najlepszego piłkarza Premier League w lutym. Reprezentant Anglii prezentował fantastyczną formę, strzelając aż pięć bramek w czterech ligowych meczach w poprzednim miesiącu. Był też bardzo równy, bo gole zdobywał w każdym spotkaniu, a w pojedynku z Leicester City ustrzelił nawet dublet.

25-latek mierzył się z Kelechim Iheanacho, Berndem Leno, Emersonem Royalem, Manorem Solomonem oraz Olliem Watkinsem. Żaden z nich nie miał jednak realnych szans w starciu z gwiazdą Manchesteru United.

Dla niej to już trzecie takie wyróżnienie w tym sezonie. Wcześniej triumfował we wrześniu i styczniu. Tym samym wyrównał wynik Mohameda Salaha, który w kampanii 2017/2018 również trzykrotnie zostawał graczem miesiąca.

Rashford rozegrał w tym sezonie już 41 meczów dla Czerwonych Diabłów we wszystkich rozgrywkach. Zanotował w nich 26 bramek i dziewięć asyst.

Zobacz też: Newcastle dołącza do wyścigu o gwiazdę Southampton.

Manchester United
Southampton
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 12 marca 2023 15:01.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze