Stroje Manchesteru United
Stroje Manchesteru United fot. Nike

Wan-Bissaka opuści początek przygotowań?

Obrońca Manchesteru United, Aaron Wan-Bissaka, prawdopodobnie opuści początek przygotowań do nowego sezonu. Powodem jest jego wyjazd do Dubaju, po powrocie z którego będzie musiał poddać się 14-dniowej kwarantannie.

Czytaj dalej…

Zawodnik ma wrócić ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich pod koniec tygodnia, podczas gdy przygotowania drużyny Ole Gunnara Solskjaera do następnego sezonu mają rozpocząć się w przyszłym tygodniu. Obowiązujące w Wielkiej Brytanii przepisy sprawiają, że norweski szkoleniowiec na początku przygotowań nie będzie miał do swojej dyspozycji Wana-Bissaki.

Anglik zostanie ukarany przez Manchester United?

Niewykluczone, że prawy obrońca będzie musiał ponieść dodatkowe konsekwencje swojego zachowania. 22-latek zlekceważył bowiem klubowe zalecenia dotyczące wakacyjnych wyjazdów. Przedstawiciele Manchesteru United, przed udaniem się zawodników na urlopy, mieli dokładnie ich poinformować, że gdzie mogą podróżować bez konieczności poddawania się kwarantannie po powrocie. Wan-Bissaka nie zastosował się do przekazanych wskazówek i musi liczyć się z nałożeniem na niego kary finansowej.

Wan-Bissaka do zespołu Manchesteru United dołączył latem ubiegłego roku za 55 milionów euro z Crystal Palace. W sezonie 2019/20 był podstawowym zawodnikiem Czerwonych Diabłów, rozgrywając 46 spotkań we wszystkich rozgrywkach.

Komentarze