Stroje Manchesteru United
Stroje Manchesteru United fot. Nike

Man Utd da podwyżkę dwóm zawodnikom

Manchester United zamierza w najbliższym czasie zaoferować nowe kontrakty dwóm utalentowanym zawodnikom – lewemu obrońcy Brandonowi Williamsowi i bramkarzowi Deanowi Hendersonowi.

Czytaj dalej…

Obaj w ostatnich 12 miesiącach podpisali długoterminowe umowy z Czerwonymi Diabłami, ale klub z Old Trafford zamierza przedstawić im propozycje nowych kontraktów – informuje ESPN. Mają one odzwierciedlać ich imponujący rozwój w ostatnim czasie.

19-letni Williams w tym sezonie wywalczył sobie miejsce w drużynie prowadzonej przez Ole Gunnara Solskjaera i rozegrał do tej pory 26 spotkań we wszystkich rozgrywkach. Piłkarz w październiku ubiegłego roku podpisał nową umowę, ale teraz miałby zostać nagrodzony podwyżką, dzięki której jego wynagrodzenie byłoby zbliżone do wynagrodzenia Masona Greenwooda i Tahitha Chonga.

Klub w podobny sposób chce wynagrodzić 23-letniego Hendersona, który ma za sobą świetny sezon na wypożyczeniu w Sheffield United. Na Old Trafford widzą w nim bramkarza, który w przyszłości z powodzeniem zastąpi w bramce Manchesteru United Davida de Geę.

Komentarze