Piłka Premier League
Piłka Premier League fot. Nike

Everton uzgodnił warunki transferu Doucoure

Nie tylko James Rodriguez i Allan w najbliższym czasie wzmocnią Everton. Bliski przenosin do klubu z Goodison Park jest również Abdoulaye Doucoure. Jak informuje Sky Sports, oba kluby doszły do porozumienia w sprawie warunków transferu.

Czytaj dalej…

27-letni środkowy pomocnik Watfordu otrzymał już od swojego klubu zgodę na prowadzenie negocjacji z Evertonem w sprawie warunków indywidualnego kontraktu i przejście badań medycznych.

Oba kluby spotkały się w połowie drogi

Rozmowy między klubami trwały od kilku dni. Watford oczekiwał za swojego piłkarza 35 milionów funtów, podczas gdy początkowa oferta Evertonu opiewała na 25 milionów funtów. Obu klubom udało się jednak uzyskać w tej kwestii porozumienie. Według Sky Sports, Doucoure przeniesie się do Evertonu za 25 milionów funtów, ale w umowie znajdą się również zapisy gwarantujące Watfordowi dodatkowe bonusy w przyszłości.

Transferowa ofensywa Evertonu

Klub z Goodison Park jest w ostatnich dniach bardzo aktywny na transferowym rynku. Niewykluczone, że już w czwartek Everton sfinalizuje transfery dwóch zawodników – Jamesa Rodrigueza i Allana. W obu przypadkach zespół z Liverpoolu doszedł już do porozumienia z dotychczasowymi klubami zawodników.

Kolumbijczyk i Brazylijczyk przyjechali już także do Anglii, gdzie wkrótce przejdą badania medyczne. Już tylko od ich wyników uzależnione jest podpisanie przez nich kontraktów z angielskim zespołem.

Komentarze