Portugalski talent dołączy do Arsenalu?

Kibice Arsenalu
Kibice Arsenalu fot. SPORT PICTURES

Arsenal jest zainteresowany pozyskaniem utalentowanego skrzydłowego Sportingu Lizbona, Joelsona Fernandesa. Przedstawiciele Kanonierów zamierzają wkrótce spotkać się z 17-letnim piłkarzem, aby przekonać go do przenosin do Londynu.

Czytaj dalej…

Obecnie zawodnik jest związany ze Sportingiem Lizbona umową do czerwca 2022 roku. W ostatnim czasie obie strony prowadziły rozmowy w sprawie jej przedłużenia, ale porozumienie nie zostało osiągnięte. W efekcie Sporting byłby gotowy na jego sprzedaż już podczas letniego okna transferowego. Z okazji może skorzystać Arsenal, który mógłby pozyskać Joelsona Fernandesa za 18 milionów funtów.

Arsenal potrzebuje wzmocnień na skrzydłach

Menedżer Arsenalu Mikela Arteta nie ukrywa, że chciałby latem wzmocnić skrzydła swojej drużyny, bowiem obecnie do swojej dyspozycji ma tylko utalentowanego Anglika Bukayo Sakę i Nicolasa Pepe. Pozyskanie utalentowanego Portugalczyka wydaje się interesującą opcją, choć ten na swoim koncie ma zaledwie cztery występy w portugalskiej ekstraklasie. W minionym sezonie regularnie grał natomiast w młodzieżowej drużynie do lat 23.

Komentarze