Pogbę czeka długa przerwa. Już nie zagra dla Man United?

Paul Pogba
PressFocus Na zdjęciu: Paul Pogba

Kontuzja uda, z którą Paul Pogba wrócił ze zgrupowania reprezentacji Francji, okazała się poważniejsza niż wstępnie przewidywano. Pomocnika czeka trzymiesięczny rozbrat z boiskiem, a od stycznia może negocjować z innymi klubami.

  • Paul Pogba odniósł kontuzję na listopadowym zgrupowaniu reprezentacji Francji
  • Po badaniach ustalono, że francuskiego pomocnika czeka trzymiesięczna przerwa
  • Przypomnijmy, że od stycznia 28-latek może negocjować z nowym klubem

Kontuzja Pogby poważniejsza niż przewidywano

Paula Pogba czekają kolejne niełatwe miesiące. W listopadzie pomocnik otrzymał powołanie na zgrupowanie reprezentacji Francji. W jego trakcie 28-latek odniósł kontuzję uda, przez co wrócił do Manchesteru United. Tam ustalono, że uraz jest dość poważny. Mistrza świata czeka bowiem trzymiesięczna przerwa.

Umowa Pogby z Czerwonymi Diabłami wygasa wraz z końcem czerwca. Zawodnik szukał powrotu do wielkiej formy, którą prezentował tylko na samym początku sezonu. Ostatnio media donosiły, że obie strony nie są w stanie dojść do porozumienia w sprawie ewentualnego przedłużenia kontraktu.

Według wyliczeń mediów, Pogba może wrócić w okolicy połowy lutego, a już od stycznia może negocjować warunki umowy z nowym klubem. Niewykluczone zatem, że ostatnim spotkaniem, jakie Francuz rozegrał dla Manchesteru United, było wyjazdowe starcie z Atalantą.

28-latek rozegrał w tym sezonie trzynaście spotkań dla Czerwonych Diabłów, licząc wszystkie rozgrywki. Zanotował w nich siedem asyst, z czego aż cztery w pierwszej kolejce Premier League, w meczu przeciwko Leeds United.

Zobacz również: Man Utd z konkretnymi oczekiwaniami ws. transferu Lingarda.

Komentarze