Man Utd z konkretnymi oczekiwaniami ws. transferu Lingarda

Jesse Lingard
fot. PressFocus Na zdjęciu: Jesse Lingard

Manchester United nie ukrywa, że ma plan, aby sprzedać Jesse Lingarda w trakcie zimowej sesji transferowej. Jednocześnie sternicy Czerwonych Diabłów nie chcą dopuścić do sytuacji, aby zawodnik rozstał się z klubem z Old Trafford na zasadzie wolnego transferu.

  • Manchester United wszystko wskazuje na to, że zimą sprzeda Jesse Lingarda
  • Chętny na pozyskanie piłkarza jest przede wszystkim West Ham United
  • Na transakcji z udziałem 28-latka klub z Old Trafford ma zarobić 10 milionów funtów

Lingard coraz bliżej zmiany klubu?

Manchester United od momentu, gdy pozyskał Cristiano Ronaldo ma nadmiar ofensywnych zawodników. Tym samym Lingard stał się zawodnikiem, z którego Ole Gunnar Solskjaer nie musi już korzystać. Wygląda zatem na to, że już zimą piłkarz zmieni pracodawcę.

Lingard w tym roku notował wzloty i upadki. W trakcie wypożyczenia do West Hamu United był jedną z jaśniejszych postaci Młotów. Długo wydawało się, że zawodnik przeniesie się do ekipy z London Stadium na stałe. Ostatecznie piłkarz wrócił na Old Trafford.

Lingard ma umowę ważną z Man Utd do końca czerwca 2022 roku. W związku z tym bardzo realny scenariusz zakłada, że już w styczniu zawodnik zmieni pracodawcę. Władze Czerwonych Diabłów na transferze piłkarza mają zarobić mniej więcej 10 milionów funtów.

W trakcie trwającego sezonu Lingard wystąpił łącznie w ośmiu spotkaniach, notując w nich dwa gole i jedną asystę. Na placu gry zawodnik spędził zaledwie nieco ponad 150 minut.

Czytaj więcej: Watford – Manchester United: typy, kursy, zapowiedź (20.11.2021)

Watford
Manchester United
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 20. listopada 2021 15:58.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze