Mauricio Pochettino
Mauricio Pochettino fot. Grzegorz Wajda

Pochettino może zastąpić Emery’ego

Unai Emery może wkrótce zostać zwolniony przez Arsenal FC. Szokującym kandydatem na jego zastąpienie jest Mauricio Pochettino – donosi The Sun.

Czytaj dalej…

Kanonierzy fatalnie spisują się od kilku tygodni w Premier League. Jeszcze niedawno w Arsenalu podkreślali, że wierzą w hiszpańskiego szkoleniowca, ale po ostatnim remisie z Southampton FC 2:2, uratowanym w doliczonym czasie gry, zaczynają mocno rozważać jego zwolnienie.

The Sun donosi, że Emery’ego może zastąpić Pochettino. Argentyńczyk został zwolniony z Tottenhamu Hotspur, gdzie zastąpił go Jose Mourinho. To pod jego wodzą Koguty stały się klubem, który w ostatnich latach wreszcie był wyżej od Arsenalu, czyli odwiecznego lokalnego rywala.

Brytyjski dziennik informuje, że Kanonierzy nie są przekonani, czy Pochettino będzie otwarty na pracę w Arsenalu. Wcześniej bowiem podkreślał, że nigdy nie pracowałby w FC Barcelonie, ze względu na wiele lat spędzonych w Espanyolu.

Arsenal FC zajmuje ósme miejsce w tabeli ze zdobytymi 18 punktami. Do czwartej Chelsea FC traci sześć oczek. W następnej kolejce zmierzy się na wyjeździe z Norwich City.

Komentarze