Pochettino: Chcę wygrać Ligę Mistrzów lub Premier League

Mauricio Pochettino
Obserwuj nas w
fot. Grzegorz Wajda Na zdjęciu: Mauricio Pochettino

Mauricio Pochettino, opiekun Tottenhamu, nie wygrał podczas swojej kariery jeszcze żadnego dużego trofeum. Nie zmienia to jednak faktu, że menedżer Kogutów ma wielkie ambicje, czemu dał wyraz w ostatnim wywiadzie przeprowadzonym przez Sky Sports.

Czytaj dalej…

– Moją ambicją jest wygrać Ligę Mistrzów lub Premier League. Mam zamiar dokonać tego kiedyś z Tottenhamem – powiedział menedżer Kogutów.

– Jeśli moją ambicją byłoby tylko wygranie Pucharu Anglii lub Puchar Ligi Angielskiej to byłby zły sygnał dla takiego klubu jak Tottenham.  Tu wymaga się znacznie więcej. Projekt w którym uczestniczę skierowany jest jednaka na wielkie suckesy- dodał.

– Oczywiście, to nie jest tak, że nie chcemy wygrać w tych rozgrywkach. Proszę, nie zrozumcie mnie źle, chcemy zwyciężać na każdym polu. Trofea są ważne dla klubu, dla zawodników, dla kibiców. Każdy je bardzo szanuję, ja też – tłumaczył Pochettino.

– Chodzi mi jedynie o to, że nie możemy się na tym zatrzymać. Nie możemy myśleć, że Puchar Anglii to nasze maksimum. Musimy mierzyć znacznie wyżej. Tak wysoko jak tylko można – zakończył.

Komentarze