Pochettino: Chcę wygrać Ligę Mistrzów lub Premier League

Mauricio Pochettino
Mauricio Pochettino fot. Grzegorz Wajda

Mauricio Pochettino, opiekun Tottenhamu, nie wygrał podczas swojej kariery jeszcze żadnego dużego trofeum. Nie zmienia to jednak faktu, że menedżer Kogutów ma wielkie ambicje, czemu dał wyraz w ostatnim wywiadzie przeprowadzonym przez Sky Sports.

Czytaj dalej…

– Moją ambicją jest wygrać Ligę Mistrzów lub Premier League. Mam zamiar dokonać tego kiedyś z Tottenhamem – powiedział menedżer Kogutów.

– Jeśli moją ambicją byłoby tylko wygranie Pucharu Anglii lub Puchar Ligi Angielskiej to byłby zły sygnał dla takiego klubu jak Tottenham.  Tu wymaga się znacznie więcej. Projekt w którym uczestniczę skierowany jest jednaka na wielkie suckesy- dodał.

– Oczywiście, to nie jest tak, że nie chcemy wygrać w tych rozgrywkach. Proszę, nie zrozumcie mnie źle, chcemy zwyciężać na każdym polu. Trofea są ważne dla klubu, dla zawodników, dla kibiców. Każdy je bardzo szanuję, ja też – tłumaczył Pochettino.

– Chodzi mi jedynie o to, że nie możemy się na tym zatrzymać. Nie możemy myśleć, że Puchar Anglii to nasze maksimum. Musimy mierzyć znacznie wyżej. Tak wysoko jak tylko można – zakończył.

Komentarze