Bramka
Bramka fot. Razvan Pasarica / SPORT PICTURES

Ojciec Haalanda: Syn chciałby kiedyś grać w Premier League

Erling Haaland to jeden z najbardziej rozchwytywanych zawodników w ostatnim czasie. Swego czasu piłkarz był łączony z klubami z Serie A, a najnowsze doniesienia mediów wskazują, że zawodnik podobno marzy o tym, aby dołączyć do jednego z klubów Premier League.

Czytaj dalej…

Z włoskich klubów najbardziej prawdopodobne scenariusze zakładały, że Juventus FC lub SSC Napoli mogą pozyskać Norwega, który po rozegraniu czterech meczów w fazie grupowej Ligi Mistrzów, jest najskuteczniejszym strzelcem tych rozgrywek.

Tymczasem Alf-Inge Haaland, który grał w Anglii w latach 1993-2003, wyjaśnił, że 19-latek jest zdecydowany, aby związać swoją przyszłość z jednym z klubów z Premier League.

– Erling był fanem Leeds, fanem Man City i fanem Nottingham Forest. Ślędził moje występy, ale to normalne, że w młodości interesował się moimi występami – mówił 46-latek w rozmowie z TalkSport.

– Inaczej jest być kibicem, a inaczej jest, gdy człowiek z piłki nożnej się utrzymuje – dodał ojciec Haalanda.

– Wiem, że syn w pewnym etapie swojej kariery chciałby grać w Anglii, ale kiedy to się stanie, to nie wiem. To bardzo trudna liga – powiedział Norweg.

Komentarze