Kibice Liverpoolu
Kibice Liverpoolu fot. Grzegorz Wajda

Norwich odrzuciło ofertę Liverpoolu

Przedstawiciele Liverpoolu będą musieli głębiej sięgnąć do kieszeni, jeżeli chcą przekonać Norwich City do sprzedaży Jamala Lewisa. Jak informuje Sky Sports, Kanarki odrzuciły pierwszą propozycję ze strony klubu z Anfield Road w tej sprawie.

Czytaj dalej…

Liverpool jest poważnie zainteresowany pozyskaniem lewego obrońcy zespołu z Carrow Road i złożył już w tej sprawie konkretną propozycję. Ta miała opiewać na 10 milionów funtów i zostać od razu odrzucona przez władze Norwich. Klub, który w ostatnim sezonie pożegnał się z Premier League, byłby gotowy na sprzedaż swojego piłkarza, tylko pod warunkiem otrzymania oferty opiewającej na dwukrotnie wyższą kwotę.

Rozmowy w tej sprawie mają być kontynuowane, a brytyjskie media informują, że w ramach rozliczenia do Norwich mógłby trafić także 19-letni obrońca Yasser Larouci.

Lewis zmiennikiem Robertsona

Menedżer Liverpoolu Jürgen Klopp widzi w 22-letnim Jamalu Lewisie idealnego kandydata na zmiennika dla Andy’ego Robertsona, który uważany jest za jednego z najlepszych zawodników na świecie na swojej pozycji. Tym samym piłkarz Norwich, przenosząc się na Anfield Road, musiałby pogodzić się z rolą rezerwowego, a co za tym idzie z ograniczoną ilością występów.

Lewis, który jest związany z Norwich umową do 2023 roku, w ostatnim sezonie rozegrał 28 spotkań i zdobył jednego gola na boiskach Premier League. We wcześniejszych dwóch sezonach zaliczył natomiast 64 mecze w Championship.

Komentarze