adidas Uniforia - oficjalna piłka Euro 2020 
adidas Uniforia - oficjalna piłka Euro 2020  fot. adidas

Newcastle ze zgodą od władz ligi. Wkrótce nowa potęga?

Newcastle United może zostać wkrótce nową siłą w Premier League. The Sun twierdzi, że przedstawiciele władz ligi wyrazili zgodę na zmianę właściciela w klubie z siedzibą na St. James Park. Tym samym niebawem powinniśmy być świadkami przejęcia Newcastle przez arabskie konsorcjum zarządzane przez Amandę Staveley.

Czytaj dalej…

Klub z północnej Anglii ma zostać przejęty oficjalnie przez nowych właścicieli w przyszłym tygodniu, co sugeruje angielski tabloid. Tuż po tej zmianie można spodziewać transferów do klubu z Premier League. Możliwa jest też roszada na stanowisku menedżera.

Zbliża się nowa era w Newcastle!

Dodajmy, że zwolennikami zmian właścicielskich w klubie mieli być kibice, którzy dążyli do tego, aby Mike Ashley odszedł z Newcastle. Dodajmy, że 55-latek w trakcie swojej 13-letniej kadencji w angielskim klubie dwukrotnie doprowadził do spadku Newcastle z najwyższej klasy rozgrywkowej w Anglii.

Wszystko wskazuje zatem na to, że finansowa siła Arabskiego Funduszu Inwestycji Publicznych i miliarderów brytyjskich, braci Reuben, przybywa na ratunek, aby Sroki mogły wrócić na należne im miejsce. Wraz z nowymi właścicielami spodziewany w Newcastle jest nowy opiekun. Wierząc medialnym doniesieniom ma być to ktoś z dwójki Rafael Benitez-Mauricio Pochettino.

Komentarze