Newcastle wiąże przyszłość ze stoperem. Trwają rozmowy ws. nowego kontraktu

Newcastle United rozpoczął rozmowy z Fabianem Scharem w sprawie nowego kontraktu, donosi "Football Insider". Obecna umowa szwajcarskiego defensora wygasa wraz z końcem czerwca 2024 roku.

Fabian Schar
IMAGO / Crystal Pix Na zdjęciu: Fabian Schar
  • Newcastle United pracuje nad nową umową dla Fabiana Schara
  • Obie strony prowadzą już rozmowy
  • Obecny kontrakt 31-latka wygasa 30 czerwca 2024 roku

Newcastle United prowadzi rozmowy z Fabianem Scharem

Z informacji przekazanych przez portal “Football Insider” wynika, że Newcastle United już rozpoczął pracę nad przedłużeniem umowy z jednym z kluczowych zawodników. Chodzi o Fabiana Schara, którego obecny kontrakt wygasa 30 czerwca 2024 roku.

Fabian Schar od kilku sezonów odgrywa ważną rolę w zespole Newcastle United. Doświadczony stoper jest nie tylko jednym z liderów zespołu na boisku, ale również potrafi dowodzić w szatni. Eddie Howe nie wyobraża sobie rozstania po sezonie ze Szwajcarem, dlatego namówił władze klubu nad przedłużeniem z nim umowy.

76-krotny reprezentant swojego kraju trafił do Newcastle United w 2018 roku z Deportivo La Coruna. Wówczas zapłacono za jego transfer zaledwie cztery miliony euro. Fabian Schar do tej pory rozegrał w barwach angielskiego klubu 145 spotkań, w których udało mu się zdobyć 10 bramek oraz zanotować sześć asyst.

Sprawdź także: Gorzkie słowa w kierunku piłkarza Man Utd. “Dostał wystarczająco dużo czasu”

Komentarze