Jose Mourinho
Jose Mourinho fot. Grzegorz Wajda

Mourinho: Nie zamieniłbym Lo Celso na Bruno Fernandesa

Menedżer Tottenhamu Hotspur Jose Mourinho powiedział, że nie zamieniłby pomocnika swojego zespołu Giovaniego Lo Celsco na Bruno Fernandesa z Manchesteru United.

Czytaj dalej…

Reprezentant Portugalii był bliski przejścia do Tottenhamu latem ubiegłego roku, ale ostatecznie do transferu nie doszło. Zamiast tego Bruno Fernandes zimą przeniósł się do Manchesteru United i w ostatnim czasie prezentuje bardzo wysoką formę.

– Nic o tym nie wiem, ale jeśli to prawda i gdyby Giovani Lo Celso przyszedł do Tottenhamu zamiast niego, to powiedziałbym, że nie zamieniłbym Lo Celso na żadnego innego piłkarza – powiedział Mourinho.

– Nie zamieniłbym go na nikogo. Nie tylko na Bruno Fernandesa, ale na żadnego innego zawodnika. Kiedy tutaj trafiłem on zrobił dokładnie to, co kocham u zawodników. Stwierdził: “pokażę Ci”! – dodał portugalski szkoleniowiec.

24-letni Argentyńczyk jest ważnym zawodnikiem drużyny prowadzonego przez Mourinho. W obecnym sezonie Lo Celso rozegrał łącznie 30 spotkań we wszystkich rozgrywkach, zdobywając w nich dwie bramki.

Komentarze