Moder wrócił do gry w Premier League! Szansa w arcytrudnym momencie [WIDEO]

Jakub Moder po długiej przerwie wrócił do gry w Premier League. Polak wybiegł na murawę w wyjazdowym meczu Brighton z Nottingham Forest.

Jakub Moder wraca do gry. Zameldował się na boisku w meczu Premier League

Jakub Moder po bardzo długiej rehabilitacji spowodowanej zerwaniem więzadeł krzyżowych wrócił do gry w Premier League. Wcześniej Polak wystąpił w kilku meczach drugiej drużyny Brighton. Teraz dostał szansę od Roberto De Zerbiego w pierwszej ekipie.

Polski pomocnik wszedł na boisko w 77. minucie, zmieniając Evana Fergusona. Był to bardzo trudny moment dla Brighton. Mewy prowadziły z Nottingham Forest 3:2, ale grały w osłabieniu po czerwonej kartce obrońcy Lewisa Dunka.

Ostatecznie po długiej końcówce gościom udało się wywieźć korzystny wynik, a Jakub Moder może poszczycić się pierwszym zwycięstwem w pierwszej drużynie po powrocie do zdrowia.

Czytaj dalej: Newcastle rozbiło Chelsea. Dwa gole w ciągu minuty [WIDEO]