Mane wysłał upominki do 150 pracowników Liverpoolu

Sadio Mane
fot. PressFocus Na zdjęciu: Sadio Mane

Sadio Mane tego lata zmienił barwy klubowe i dołączył do Bayernu Monachium z Liverpoolem. Senegalczyk nie zapomniał jednak o swoim byłym pracodawcy. Dziennikarz Christian Falk przekazał, że zawodnik wysłał 150 upominków do pracowników klubu z Anfield Road.

  • Sadio Mane kolejny raz udowodnił, że ma gest
  • Piłkarz podziękował 150 pracownikom Liverpoolu za wspólną pracę, wysyłając każdemu drobny upominek
  • Informacje w tej sprawie przekazał dziennikarz Christian Falk

Mane nie zapomniał o byłych współpracownikach

Sadio Mane już niejednokrotnie pokazywał, że jest piłkarzem o gołębim sercu. Reprezentant Senegalu w przeszłości postanowił rozwinąć miejsce, w którym się urodził, tworząc szkoły i punkty medyczne.

Tymczasem dziennikarz Christian Falk przekazał, że senegalski zawodnik wykazał kolejne oznaki dobrego serca, dziękujac pracownikom Liverpoolu za wspólną pracę, wysyłając każdemu upominki. Każdy z pracowników otrzymał czekoladę ze zdjęciem Mane z odręcznie napisaną wiadomością.

30-letni zawodnik trafił do Bayernu za 32 miliony euro. W ekipie z Allianz Arena zawodnik wystąpił jak na razie w dwóch oficjalnych meczach, strzelając w nich dwa gole. Kontrakt Senegalczyka z Bawarczykami obowiązuje do końca czerwca 2025 roku.

Zobacz także:

Mane to 91-krotny reprezentant Senegalu. W drużynie narodowej piłkarz strzelił 33 gole. Największymi sukcesami zawodnika w karierze są jak na razie mistrzostwo Premier League wywalczone z Liverpoolem i triumf z tą samą ekipą w Lidze Mistrzów.

Czytaj więcej: Liverpool nie będzie szukał następcy Thiago

Komentarze