Manchester United zmieni trenera? Dwóch potencjalnych następców Solskjaera

Ole Gunnar Solskajer
Pressfocus Na zdjęciu: Ole Gunnar Solskajer

Ole Gunnar Solskajer nie może być pewny utrzymanie posady trenera Manchesteru United. Klub ma dwóch kandydatów, którzy mogą zastąpić Norwega.

  • Manchester United został rozbity przez Liverpool 0:5
  • Konsekwencją klęski w Bitwie o Anglię, może być utrata pracy przez Ole Gunnara Solskjaera
  • Media wytypowały kandydatów do pracy na Old Trafford

Włoskie media sugerują głośny powrót na ławkę trenerską

Temat zmiany trenera w Manchesterze United pojawia się i znika jak bumerang. Ole Gunnar Solskajer stale jest poddawany krytyce, ale trzeba przyznać, że daje ku temu argumenty. Jego zespół został bowiem upokorzony przez Liverpool w Bitwie o Anglię (0:5). Porażka ta jest jedną z wielu w ostatnich tygodniach.

Manchester United miał już w przeszłości trudne okresy i zawsze wracaliśmy. Zaczęliśmy ten sezon kiepsko. Natrafiliśmy na mur. Musimy zacząć notować dobre wyniki i czyste konta – tak po niedzielnym meczu powiedział opiekun Czerwonych Diabłów, który wierzy w wyjście z kryzysu.

Włoskie media nie mają przekonania o stabilności posady Solskjaera i rozważają kto mógłby go zastąpić. Zdaniem Football Italia, największe szansa poprowadzenie Manchesteru United ma Antonio Conte. Włoch aktualnie nie jest związany z żadną drużyną. Rzekomo chciałby on wrócić na ławkę trenerską dopiero w sezonie 2022/2022, ale możliwe, że nie odmówi propozycji pracy z Old Trafford, jeżeli ta zostanie złożona.

Odmienną opinię na zaś Nicolo Schira. Włoski dziennikarz spodziewa się, w przypadku zwolnienia Ole Gunnara Solskjaera, jego obowiązki przejmie Zinedine Zidane. – To on będzie celem, jeśli Solskjaer zostanie zwolniony. Ronaldo ma z nim dobre relacje, do rozmów jednak jeszcze nie doszło – napisał na Twitterze Nicolo Schira.

Czytaj także: Szok na Old Trafford. Pogrom w Bitwie o Anglię!

Komentarze

Na temat “Manchester United zmieni trenera? Dwóch potencjalnych następców Solskjaera