Ole Gunnar Solskjaer
Ole Gunnar Solskjaer fot. SPORT PICTURES

Solskjaer: To jest sygnał alarmowy

Manchester United niespodziewanie przegrał w sobotnim starciu angielskiej ekstraklasy z Crystal Palace 1:3. Po zakończeniu meczu rozczarowania takim obrotem wydarzeń nie ukrywał menedżer Czerwonych Diabłów, który przekonywał, że jego drużyna musi zrobić wszystko, co w jej mocy, aby poprawić się w kolejnych spotkaniach.

Czytaj dalej…

Manchester United przegrał z Orłami z Selhurst Park 1:3. Tym samym ekipa z Old Trafford od porażki rozpoczęła nowy sezon w Premier League.

– Jestem bardzo rozczarowany. Brakuje nam czasu gry, sprawności, ostrości i musimy szybko się poprawić. To były trzy punkty, których chcieliśmy i potrzebowaliśmy. Pozostało 37 gier, ale to jest sygnał alarmowy. Mieliśmy krótki czas na przygotowania, ale taka jest rzeczywistość, więc nie ma wymówek – mówił Ole Gunnar Solskjaer cytowany przez oficjalną stronę internetową angielskiego klubu.

Solskjaer: Potrzebna szybka poprawa

W sobotnim boju debiut w koszulce Czerwonych Diabłów zaliczył Donny van de Beek. Jak jego występ ocenił Norweg?

– Donny ma na pewno świetne nastawienie i mnóstwo energii. Wyróżnia się też szukaniem miejsca na boisku i znajdowania się w odpowiednich momentach w odpowiednim miejscu. Takich zawodników potrzebujemy – przekonywał Solskjaer.

Czasu na rozpamiętywanie porażki przedstawiciele Man Utd nie mają dużo, bo już we wtorek w ramach Carabao Cup ekipa z Old Trafford zmierzy się z Luton City. Z kolei w ramach drugiej kolejki ligi angielskiej rywalem Man Utd będzie Brighton & Hove Albion, a mecz ten zaplanowany jest na 26 września.

Komentarze