Man Utd rozwiąże kontrakt z Cristiano Ronaldo?!

Cristiano Ronaldo
fot. PressFocus Na zdjęciu: Cristiano Ronaldo

Jaka przyszłość czeka Cristiano Ronaldo? Okazuje się, że jego gra na Old Trafford wcale nie jest pewna. Władze Manchesteru United chcą zaobserwować zmiany w zachowaniu i postawie Portugalczyka, a w innym przypadku rozważą nawet rozwiązanie kontraktu.

  • Przez niemal całe lato trwała saga dotycząca przyszłości Cristiano Ronaldo
  • Gdy wydawało się, że Portugalczyk zostanie na kolejny sezon w Manchesterze United, pojawiły się kolejne ciekawe doniesienia
  • Jeżeli nie zmieni on swojego zachowania, wówczas włodarze “Czerwonych Diabłów” rozważą rozwiązanie kontraktu

Cristiano Ronaldo problemem Manchesteru United

Zupełnie inaczej kibice wyobrażali sobie powrót Cristiano Ronaldo do Manchesteru United. Co prawda, w minionym sezonie był on najlepszym strzelcem zespołu, natomiast doniesienia dotyczące pozaboiskowych wydarzeń z udziałem Portugalczyka były co najmniej niepokojące.

Saga dotycząca przyszłości 37-latka trwała przez niemal całe lato. Niespecjalnie widziała mu się gra w klubie, który nie zagwarantował sobie udziału w rozgrywkach Ligi Mistrzów, dlatego rozważał odejście do innego czołowego zespołu. W kontekście Ronaldo przewijało się wiele potencjalnych kierunków, lecz finalnie nikt nie zdecydował się go pozyskać.

Portugalczyk pojawił się w wyjściowej jedenastce “Czerwonych Diabłów” na sobotnie spotkanie z Brentford, co, na pierwszy rzut oka, wydawało się kończyć spekulacje dotyczące jego najbliższej przyszłości. Nic bardziej mylnego, bowiem kolejny mizerny występ Ronaldo i całej drużyny zaowocował kolejnymi doniesieniami.

A są one bardzo ciekawe. Sky Sports informuje, jakoby włodarze Manchesteru United straciły cierpliwość do niesfornego napastnika. Jeżeli w najbliższym czasie nie zostaną zauważone zmiany w jego zachowaniu i postawie, wówczas może nawet dojść do przedterminowego rozwiązania kontraktu.

Zobacz również: Chelsea składa pierwszą ofertę za napastnika FC Barcelony

Komentarze