Manchester United pracuje nad nowym kontraktem dla młodego skrzydłowego

Facundo Pellistri wkrótce może przedłużyć kontrakt z Manchesterem United. Wszystko zależy od tego czy rozmowy władz klubu z urugwajskim skrzydłowym przebiegną po myśli każdej ze stron - informuje Fabrizio Romano.

Facundo Pellistri
IMAGO / Action Plus Na zdjęciu: Facundo Pellistri
  • Manchester United może przedłużyć umowę z Facundo Pellistrim
  • Wkrótce odbędzie się kolejna próba rozmów w tej sprawie
  • Obecny kontrakt Urugwajczyka obowiązuje do 30 czerwca 2025 roku

Manchester United przygotowuje nową umowę dla Facundo Pellistriego

Włoski dziennikarz Fabrizio Romano poinformował, że Manchester United wkrótce może przedłużyć kontrakt z jednym z młodych zawodników. Mowa o Facundo Pellistrim, który imponuje swoim rozwojem władzom klubu. Niedługo odbędzie się próba rozmów obu stron w sprawie nowej umowy dla zawodnika.

Obecny kontrakt Facundo Pellistriego z Manchesterem United obowiązuje do 30 czerwca 2025 roku. Wewnątrz klubu istnieją obawy, że Urugwajczyk w przyszłym roku zdecyduje się na odejście z klubu, mając rok umowy, stąd władze “Czerwonych Diabłów” chcą z nim przedłużyć współpracę, aby temu zapobiec.

Facundo Pellistri w seniorskim zespole Manchesteru United rozegrał 12 spotkań. Nawet raz udało mu się zanotować asystę, a miało to miejsce w spotkaniu przeciwko Charlton w rozgrywkach FA Cup. Portal “Transfermarkt” wycenia 21-latka na sześć milionów euro

Sprawdź także: Trwa dyskusja nad pozycją Fodena. “Zapytajcie Pepa”

Komentarze