Manchester United gotowy do podpisania kontraktu z ten Hagiem

Erik ten Hag
PressFocus Na zdjęciu: Erik ten Hag

Zdaniem Fabrizio Romano Manchester United przygotował już wszystkie niezbędne dokumenty do podpisania kontraktu z Erikiem ten Hagiem. Holender wkrótce ma zostać ogłoszony nowym menedżerem Czerwonych Diabłów.

  • Manchester United przygotował już niezbędne dokumenty do podpisania kontraktu z Erikiem ten Hagiem
  • Obie strony czekają na zielone światło od Ajaksu Amsterdam w celu oficjalnego ogłoszenia
  • Mitchell van der Gaag zostanie asystentem ten Haga na Old Trafford

United i ten Hag czekają na zielone światło od Ajaksu

Erik ten Hag jest łączony z klubem z Old Trafford już od dłuższego czasu. Początkowo faworytem Manchesteru United był Mauricio Pochettino z Paris Saint-Germain, jednak od pewnego czasu stało się jasne, że angielski zespół w pełni skoncentrował swoją uwagę na na obecnym szkoleniowcu Ajaksu Amsterdam.

W ubiegłym tygodniu światowe media obiegła informacja, że obie strony osiągnęły już ustne porozumienie w sprawie indywidualnego kontraktu. Jednak wciąż nie doczekaliśmy się oficjalnych potwierdzeń tych doniesień, a ani Manchester United, ani szkoleniowiec nie chcieli odnieść się do prasowych informacji. Miało to związek z ważną końcówką sezonu klubu z Amsterdamu, który wciąż walczy o tytuł mistrza Holnadii.

Fabrizio Romano informuje, że klub z Manchesteru przygotował już wszystkie potrzebne dokumenty do podpisania kontraktu z holenderskim szkoleniowcem. Obie strony mają obecnie czekać jeszcze na ostateczne zielone światło ze strony Ajaksu Amsterdam, a już wkrótce możemy spodziewać się oficjalnego ogłoszenia Erika ten Haga jako nowego menedżera Czerwonych Diabłów.

Dziennikarz informuje także, że wraz z ten Hagiem do Manchesteru ma powędrować w roli jego asystenta Mitchell van der Gaag. To kolejne potwierdzenie ostatnich prasowych doniesień o kontynuowaniu współpracy obu trenerów.

Zobacz również: Zmiany w Manchesterze United. Skauci opuszczają klub

Komentarze