Man City zapłaci osobom, które miały pracować przy okazji meczu z Tottenhamem

Manchester City
PressFocus Na zdjęciu: Manchester City

Manchester City wyciąga pomocną dłoń do osób, które miały pracować na stadionie Etihad podczas sobotniego meczu z Tottenhamem. Manchester Evenening News informuje, że The Citizens zapłacą tymczasowym pracownikom tak samo, jak w przypadku spotkań, które normalnie się odbywają.

  • Manchester City wyciąga pomocną dłoń do tymczasowych pracowników
  • Wszystkie osoby, które miały pracować przy okazji meczu z Tottenhamem otrzymają swoje wynagrodzenie
  • Kibice mogą ubiegać się o zwrot pieniędzy za bilety

Dobry gest Manchesteru City

Już oficjalnie wiadomo, że siódma kolejka Premier League została odwołana, a taki sam scenariusz może się również powtórzyć w przypadku następnej serii gier, która została zaplanowana na przyszły weekend.

Manchester City w sobotę miał zmierzyć się z Tottenhamem na Etihad Stadium. Chociaż odwołanie meczu jest zasadne to poniosło ze sobą spore konsekwencje w związku z przygotowaniami do tego pojedynku, które zostały już podjęte, a część ludzi wykonała lub miała wykonać swoją pracę.

Władze Obywateli postanowiły, że wszystkie osoby, które miały zagwarantowany kontrakt na najbliższe spotkanie, otrzymają pełne wynagrodzenie, które mieli zapewnione z tytułu umowy. Brytyjskie media podkreślają dobrą wolę Manchesteru City, który nie pozostawił wielu ludzi bez dochodu.

Również kibice, którzy zakupili jednorazowy bilet na to spotkanie mogą ubiegać się o zwrot środków lub zachować wejściówkę na przełożony termin.

Zobacz również: Mecze Chelsea i Arsenalu w europejskich pucharach zagrożone?

Komentarze