Kalidou Koulibaly
Kalidou Koulibaly fot. Grzegorz Wajda

Man City wyłoży 95 mln euro na Koulibaly’ego?

Nie jest żadną tajemnicą, że Josep Guardiola che mieć Kalidou Koulibaly’ego w Manchesterze City. Według najnowszych doniesień ws. Senegalczyka, sternicy The Citizens są gotowi wyłożyć na transakcję z udziałem zawodnika 95 milionów euro.

Czytaj dalej…

Man City w ostatniej kampanii Premier League obronił mistrzostwo, walcząc o nie do ostatniej kolejki ligowej z Liverpoolem FC. Po zakończeniu sezonu światło dzienne ujrzała natomiast wiadomość, że z klubem pożegnał się Vincent Kompany, który został grającym trenerem RSC Anderlechtu.

W związku z powyższym posiłków w obronie potrzebuje mistrz Anglii. Celem numer jeden wydaje się Koulibaly, mający jeszcze przez cztery lata ważną umowę z SSC Napoli.

Warto zaznaczyć, że reprezentant Senegalu był już łączony przez media z przeprowadzką do Juventusu FC, Manchesteru United, czy Realu Madryt. Napoli jednak nie zdecydowało się jeszcze na sprzedaż piłkarza.

Warto jednak podkreślić, że sternicy Azzurrich prowadzą aktualnie rozmowy w sprawie pozyskania Kostasa Manolasa i Jamesa Rodrigueza, co może mieć wpływ na to, że Koulibaly jednak zmieni niebawem klub.

Komentarze