Luis Enrique kpi z plotek łączących go z MU

Luis Enrique
Pressfocus Na zdjęciu: Luis Enrique

Luis Enrique, według Cristiano Ronaldo, jest idealnym kandydatem do objęcia Manchesteru United. Selekcjoner reprezentacji Hiszpanii wyśmiał jednak te plotki.

  • Sky Sports poinformował, że jednym z kandydatów do zastąpienia Ole Gunnara Solskjaera miałby być Luis Enrique
  • Zwolennikiem jego zatrudnienia jest Cristiano Ronaldo
  • Sam zainteresowany szybko jednak wyśmiał te plotki

Ronaldo chce Luisa Enrique

Luis Enrique, jak podał Sky Sports, jest jest głównym kandydatów do zastąpienia Ole Gunnara Solskjaera na ławce Manchester United. Wielkim zwolennikiem jego zatrudnienia jest sam Cristiano Ronaldo, który w latach 2014-2017 miał okazję rywalizować z prowadzoną przez niego FC Barcelona w La Liga. Enrique z Dumą Katalonii zdobył dwa mistrzostwa Hiszpanii, trzy Puchary Hiszpanii, Superpuchar Hiszpanii oraz przede wszystkim Ligę Mistrzów i Superpuchar Europy.

“La Sexta” po pojawieniu się tych informacji od razu skontaktowała się z selekcjonerem reprezentacji Hiszpanii, który wyśmiał te spekulacje.

Luis Enrique niezainteresowany

Czy dzisiaj jest Prima Aprilis? – zapytał dziennikarzy wyraźnie rozbawiony Luis Enrique. Na pytanie czy naprawdę nie chciałby pracować, w tak wielkim klubie odparł: – Jestem przecież w największym zespole w Hiszpanii i mam ok. 5000 kandydatów do gry – dodał.

Zatrudnienie Luisa Enrique w Manchester United zdementował również na twitterze, doskonale zorientowany w transferowych niuansach, Fabrizio Romano.

Przeczytaj również: Manchester United podjął decyzję w sprawie Solskjaera

Komentarze