Liverpool bliski podpisania nowej umowy z wychowankiem

Liverpool jest bliski przedłużenia kontraktu z Trentem Alexandrem-Arnoldem, donosi portal "90min". Obecny kontrakt reprezentanta Anglii z "The Reds" obowiązuje do 30 czerwca 2025 roku.

Trent Alexander-Arnold
IMAGO / Pro Sports Images Na zdjęciu: Trent Alexander-Arnold
  • Liverpool wkrótce może spełnić życzenie kibiców
  • Władze klubu są bliskie podpisania nowej umowy z Trentem Alexandrem-Arnoldem
  • Obecna umowa reprezentanta Anglii z klubem wygasa wraz z końcem czerwca 2025 roku

Trent Alexander-Arnold z nowym kontraktem?

Portal “90min” przekazał bardzo dobre wiadomości dla wszystkich kibiców Liverpoolu. Otóż szefostwo z Anfield Road jest bardzo bliskie podpisania nowego kontraktu z Trentem Alexandrem Arnoldem. Brytyjscy dziennikarze jednak nie zdradzili więcej szczegółów w tej sprawie.

Obecna umowa reprezentanta Anglii z Liverpoolem obowiązuje do 30 czerwca 2025 roku. W ostatnim czasie pojawiały się informacje w mediach, że 24-letniego defensora w letnim okienku transferowym będą chcieli pozyskać Real Madryt oraz FC Barcelona. Podpisanie nowego kontraktu wychowanka z “The Reds” automatycznie wykluczy szanse tych klubów na dopięcie transakcji.

Trent Alexander-Arnold do tej pory rozegrał 277 spotkań w koszulce Liverpoolu. W tym czasie udało mu się strzelić 16 goli oraz zanotować aż 73 asysty. Portal “Transfermarkt” wycenia 24-letniego defensora na 65 milionów euro.

Sprawdź także: Hiszpan szybko zaaklimatyzował się na Old Trafford. “Czuję się jak w domu”

Komentarze