Piłka Premier League
Piłka Premier League fot. Nike

Lindelof: Solskjaer jest legendą MU i wie o czym mówi

Victor Lindelof ma nadzieję, że Ole Gunnar Solskjaer zostanie zatrudniony na dłużej jako menedżer Manchesteru United.

Czytaj dalej…

Reprezentant Szwecji pod wodzą norweskiego szkoleniowca zyskał stałe miejsce na środku defensywy Czerwonych Diabłów, grając regularnie u boku Chrisa Smallinga.

Dziennikarze z Wysp Brytyjskich sugerują, że umowa Solskjaer będzie parafowana jeszcze w tym tygodniu. – Mam nadzieję, że tak się stanie – wyznał Lindelof w rozmowie udzielonej stacji Sky Sports.

– Oczywiście jestem bardzo zadowolony z rzeczy, których dokonał, odkąd przybył. Nie mam nic złego do powiedzenia na jego temat – podkreślił 24-letni Skandynaw.

– On jest legendą tego klubu, więc wie wszystko o byciu tutaj jako piłkarz, więc kiedy mówi do ciebie, to zawsze go słuchasz. On wie, o czym mówi, ponieważ przeszedł przez to wszystko. To także bardzo dobra rzecz – chwalił Norwega młody Szwed.

– Był niesamowity odkąd przybył i przyjechał tu z wielkim uśmiechem na twarzy. Myślę, że to było ważne dla wszystkich piłkarzy. Rozmawiał ze mną i kazał mi robić rzeczy, w których jestem dobry, pokazywać swoje umiejętności i wyrażać siebie na boisku. Bardzo miło było to słyszeć – podsumował Lindelof.

Komentarze