Piłki w siatce
Piłki w siatce fot. Sport Pictures

Lichtsteiner niepewny przyszłości

Stephan Lichtsteiner nie jest pewny swojej przyszłości. 35-latek prowadzi rozmowy z Arsenalem na temat nowego kontraktu, ale nie potrafi przewidzieć jak się one zakończą.

Czytaj dalej…

Doświadczony Szwajcar trafił na Emirates Stadium przed rokiem z włoskiego Juventusu na zasadzie wolnego transferu. W obecnych sezonie rozegrał 21 spotkań we wszystkich rozgrywkach.

Obie strony rozpoczęły rozmowy w sprawie przedłużenia umowy, ale Lichsteiner nie wyklucza odejścia z drużyny i znalezienia klubu, w którym mógłby liczyć na regularne występy, mając nadzieję na wywalczenie sobie miejsca w szwajcarskiej kadrze na Euro 2020.

– To wymaga czasu. Fakt, że gram w topowym klubie w wieku 35 lat mówi samo za siebie. Rozmowy z Arsenalem już się odbyły. Musimy sprawdzić, czy będzie to pasowało obu stronom – powiedział Lichtsteiner.

– Arsenal jest wielkim klubem i czuję się tutaj bardzo szczęśliwy. Ale chcę grać regularnie w związku z Mistrzostwami Europy. W tym sezonie było ok, ale jeżeli trener powie, że nie liczy już na mnie, to będę musiał się martwić – dodał.

Komentarze