Frank Lampard
Frank Lampard PressFocus

Lampard zapowiada zmiany. “To nie może się już wydarzyć”

Menedżer Chelsea Frank Lampard stwierdził, że prowadzony przez niego zespół nie jest kandydatem do zdobycia mistrzowskiego tytułu. Zapowiedział również zmiany w składzie na najbliższe ligowe spotkanie z Aston Villą.

W ostatnim swoim spotkaniu Chelsea przegrała 1:3 z Arsenalem. Dla The Blues była to trzecia porażka w czterech ostatnich ligowych meczach Premier League. Efektem słabej postawy drużyny w ostatnich tygodniach jest spadek na ósme miejsce w tabeli.

– Nastąpią pewne zmiany, ale o tym było wiadomo. Na pewno nie zamierzam zmieniać wszystkiego po naszym ostatnim występie. To nie jest najważniejsza sprawa, ale rozgrywając dwa mecze w ciągu dwóch dni i tak musimy dokonać zmian – powiedział Lampard.

– Do niektórych zmian dojdzie oczywiście z powodu tego, jak wyglądał ostatni mecz. Nowe osoby będą musiały wyjść na murawę, pokazać energię i osobowość, którą widzimy w naszych normalnych występach – kontynuował.

– Ludzie chcieli mówić o nas jako o kandydatach do tytułu, ale ja nigdy o tym nie mówiłem. To wymaga czasu na budowę. Występy takie jak ten sobotni są tymi, z których musimy wyciągnąć bardzo dużą lekcję, każdy z nas, również ja. To nie może się więcej wydarzyć – mówił menedżer drużyny.

– Widzieliśmy kilka szalonych wyników w tym sezonie. Wiele drużyn miało wzloty i upadki. W tej chwili jesteśmy w sytuacji, w której z ostatnich czterech meczów przegraliśmy trzy i wygraliśmy jeden. To wymaga reakcji – dodał Lampard.

Poniedziałkowe spotkanie 16. kolejki Premier League pomiędzy Chelsea i Aston Villą rozpocznie się o godzinie 18:30.


18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze