Lampard odmieni sytuację nowego nabytku Chelsea? Zabiegał o niego w przeszłości

Mychajło Mudryk nie potrafił zabłysnąć pod wodzą Grahama Pottera. Ukraińca czeka świeży start u Franka Lamparda, który mocno zabiegał o skrzydłowego, gdy prowadził Everton.

Mychajło Mudryk
Obserwuj nas w
PressFocus Na zdjęciu: Mychajło Mudryk
  • Mychajło Mudryk trafił do Chelsea zimą, ale nie potrafił zabłysnąć u Grahama Pottera
  • U Franka Lamparda sytuacja Ukraińca może się jednak odmienić
  • Anglik naciskał bowiem na transfer skrzydłowego ubiegłego lata. Szachtar odrzucił jednak ofertę Evertonu

Lampard zadba o adaptację Mudryka?

Mychajło Mudryk jest jednym z największych rozczarowań szalonego zimowego okienka transferowego w wykonaniu Chelsea. Reprezentant Ukrainy kosztował aż 70 milionów euro, ale jak dotąd nie zdołał jeszcze nawet wpisać się na listę strzelców.

22-latek rzadko był nawet uwzględniany w wyjściowym składzie przez Grahama Pottera. Być może zatem Mudryk ucieszył się z powodu zmiany na stanowisku trenera. Tym bardziej, że Frank Lampard wykazał w przeszłości uznanie dla talentu Ukraińca.

Fabrizio Romano doniósł bowiem, że latem 2022 roku Lampard naciskał na swojego ówczesnego pracodawcę – Everton – by kupił skrzydłowego. Szachtar Donieck odrzucił jednak ofertę w wysokości 30 milionów euro. Jak się okazało, Ukraińcy dobrze postąpili, zwlekając ze sprzedażą swojej gwiazdy.

Lampard swój ponowny debiut w roli szkoleniowca The Blues zaliczy w sobotę. Jego zespół czeka wyjazdowe starcie z Wolverhampton. Kto wie, może już wtedy Mudryk po raz pierwszy wpisze się na listę strzelców w nowych barwach.

Czytaj więcej: Mistrz świata zmieni La Ligę na Premier League?

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze