Klopp zareagował na pomysł współwłaściciela Chelsea

Juergen Klopp
fot. Grzegorz Wajda Na zdjęciu: Juergen Klopp

Juergen Klopp zareagował na pomysł współwłaściciela Chelsea związany ze zorganizowaniem spotkanie z udziałem gwiazd Premier League. Niemiecki trener z dystansem podszedł do idei związanej z tego typu meczem.

  • Termiarz piłkarski w Europie jest wypełniony do granic możliwości
  • Ostatnio pojawił się pomysł zorganizowania meczu al’a Premier League All-Star
  • Swoje zdanie w sprawie wyraził menedżer Liverpool

Klopp sceptyczny ws. pomysłu o meczu Premier League All-Star

Juergen Klopp to trener, który niejednokrotnie dał do zrozumienia, że terminarz piłkarski jest wypełniony już nie na 100, ale nawet 120 procent. Niemiec jest zwolennikiem tego, aby piłkarze rozgrywali mniej spotkań. Liverpool w tym sezonie mocno odczuwa skutki napiętego terminarza, nie mogąc korzystać z usług wielu zawodników.

Tymczasem ostatnio współwłaściciel Chelsea wyszedł z inicjatywą związaną ze zorganizowanie spotkania Premier League All-Star, na wzór tego, co ma miejsce w MLS. Zapytany o to Klopp, wyraził sceptyczną opinię w tej sprawie.

– Pomysł może i ciekawy, Nie można jednak zapominać o tym, że w sporcie amerykańskim przerwy między rozgrywkami trwają cztery miesiące. Zresztą idąc tym tropem, to może jeszcze stworzymy coś na wzór Harlem Globtrotters – rzekł z przymrużeniem oka menedżer The Reds cytowany przez Football Daily na Twitterze.

Harlem Globetrotters to amerykańska drużyna koszykówki pokazowej. W swoich spektaklach łączy elementy sportu, widowiska teatralnego i komedii.

Czytaj więcej: LM: Liverpool miał ciężary z mistrzem Holandii [WIDEO]

Komentarze