Jasna deklaracja Kloppa w sprawie przyszłości w Liverpoolu

Jurgen Klopp
fot. PressFocus Na zdjęciu: Jurgen Klopp

Liverpool słabo spisuje się na starcie obecnego sezonu, bowiem do liderującego Arsenalu traci już 11 punktów. Menedżer Jurgen Klopp zareagował na wątpliwości dotyczące jego dalszego pobytu w ekipie “The Reds”.

  • Liverpool zajmuje dziewiąte miejsce w Premier League, a do liderującego Arsenalu traci aż 11 punktów
  • Pojawiają się głosy, że Jurgen Klopp nie jest już pewny swojej dalszej pracy na Anfield
  • Niemiec składa jasną deklarację, że nie zamierza opuszczać zespołu

Jaka przyszłość czeka Jurgena Kloppa?

Liverpool Jurgena Kloppa przyzwyczaił nas do bardzo wysokiego poziomu i gry o najwyższe cele. Obecny sezon jest póki co tego zaprzeczeniem, bowiem wicemistrzowie Anglii notują wpadkę za wpadką i zajmują dopiero dziewiąte miejsce w tabeli Premier League. Strata do pierwszego Arsenalu robi się pokaźna, bowiem wynosi już 11 punktów.

“The Reds” mizernie spisują się również w Lidze Mistrzów, gdzie kilka tygodni temu przegrali z Napoli aż 1-4. Kryzys jest widoczny gołym okiem, na co wskazuje również dyspozycja poszczególnych piłkarzy. W ostatnim czasie zdecydowanie gorzej radzą sobie między innymi Virgil van Dijk i Trent Alexander-Arnold, którzy jeszcze do niedawna uchodzili za najlepszych na swoich pozycjach na świecie.

Ta sytuacja sprawia, że coraz więcej mówi się o przyszłości Jurgena Kloppa. Pojawiają się nawet głosy, że nie jest on już przekonany co do dalszej pracy na Anfield. Niemiec niedawno przedłużył kontrakt do 30 czerwca 2026 roku, a teraz zmierzył się z doniesieniami o swoich kolejnych decyzjach.

Zawsze wiedziałem, że chciałbym tu zostać. Wciąż czuję, że jestem we właściwym miejscu, na 100 procent. Jeśli by tak nie było, to trzeba byłoby to zakończyć. Byłoby głupio tego nie zrobić. Ale na razie nikt nie widzi powodu – zaznaczył niemiecki szkoleniowiec.

Zobacz również: Van Dijk bez ogródek o stanie Liverpoolu. “Nie jesteśmy w najlepszej formie”

Komentarze