Juergen Klopp
Juergen Klopp fot. Grzegorz Wajda

Klopp: Mieliśmy trochę kłopotów

Liverpool FC pokonał u siebie KRC Genk 2:1 w meczu grupy E Ligi Mistrzów. Jurgen Klopp, menedżer The Reds, powiedział, że jego zespół miał trochę problemów ze względu na brak skuteczności.

Czytaj dalej…

– Nie finalizowaliśmy naszych akcji tak dobrze, jak mogliśmy to zrobić. Oddaliśmy mnóstwo strzałów, mieliśmy kilka świetnych sytuacji, które zwykle wykorzystujemy. Nie zrobiliśmy tego i wynik meczu był cały czas sprawą otwartą. To dało rywalom wielką energię – powiedział Klopp w rozmowie z BT Sport.

– Zawodnicy byli w stanie się przebić, ale nie potrafiliśmy złapać odpowiedniego rytmu – przyznał niemiecki szkoleniowiec.

– Mieliśmy trochę kłopotów, ale nie było to nic poważnego. Robota została wykonana. Mogliśmy strzelić dwa lub trzy gole w pierwszej połowie i mecz wyglądałby inaczej. Zrobiło się jednak 1:1. Jesteśmy jednak zadowoleni z wygranej – zakończył.

Jego podopieczni są liderem grupy ze zdobytymi dziewięcioma punktami. Drugie SSC Napoli ma osiem oczek, Red Bull Salzburg cztery, a KRC Genk jedno. W następnej kolejce The Reds podejmą ekipę z Serie A, natomiast zespół z Belgii zmierzy się z drużyną z mistrzami Austrii.

Komentarze