Klopp: Dokładnie taki mecz chcieliśmy rozegrać

Juergen Klopp
Juergen Klopp fot. Grzegorz Wajda

Liverpool FC rozgromił Watford FC 5:0 w środowym meczu Premier League. Jurgen Klopp, menedżer The Reds, powiedział, że to było doskonałe spotkanie rozegrane przez jego podopiecznych.

Czytaj dalej…

– Jestem oczywiście zachwycony. Dokładnie taki mecz chcieliśmy rozegrać – powiedział Klopp, cytowany przez klubową oficjalną stronę internetową.

– Trzeba jednak zacząć od tego, że w takim meczu, w którym wygrywasz 5:0, każdy zagrał na naprawdę wysokim poziomie. Muszę jednak zaznaczyć, że zagraliśmy świetnie po obu stronach boiska. Byliśmy niesamowici w ataku i obronie, a bramkarz miał dwie bardzo dobre interwencje – dodał niemiecki szkoleniowiec.

– To był naprawdę fantastyczny mecz piłki nożnej. Bardzo się cieszę, ponieważ zawodnicy bardzo mocno na to zasłużyli. Po remisach z Bayernem i Manchesterem United dużo się mówiło, o różnych rzeczach, których ja nie rozumiem. Zawsze trzeba pokazać odpowiednią reakcję, ale akurat nie na to, o czym się mówiło. Chcemy tak grać w każdym meczu, ale czasem jest to możliwe, a innym razem nie – stwierdził.

Drużyna z Anfield jest liderem tabeli z punktem przewagi nad Manchesterem City. W następnej kolejce zagra na wyjeździe z derbach Merseyside przeciwko Everton FC.

Komentarze