Kibice Tottenhamu mają dość Antonio Conte?

The Telegraph pisze, że kibice Tottenhamu po odpadnięciu z Ligi Mistrzów i kolejnym słabym występie drużyny mają już dość Antonio Conte. Dzienniakrz Jason Burt uważa, że był to ostatni mecz Włocha na ławce Spurs w tych elitarnych rozgrywkach.

Antonio Conte
PressFocus Na zdjęciu: Antonio Conte
  • Kibice Spurs są wściekli po słabym występie ich drużyny
  • Tottenham w fatalnym stylu pożegnał się z Ligą Mistrzów
  • The Telegraph pisze, że może to być koniec Conte w Londynie

Conte rozstanie się z Tottenhamem?

Tottenham miał spore nadzieje na awans. Jednobramkowa strata z pierwszego meczu pozwalała wierzyć londyńczykom w odwrócenie losów tego dwumeczu. Jednak Koguty znów spisały się fatalnie, a w pierwszej połowie ani razu nie zagroziły bramce Milanu.

– Wybuczany i wyrzucony. Antonio Conte wrócił, ale prawdopodobnie będzie to jego ostatni mecz w Lidze Mistrzów jako trenera Tottenhamu. Odpadli z rywalizacji po najsłabszym występem na tym etapie. Kibice buczęli w przerwie, a następnie ponownie, gdy Conte zmienił napastnika Dejana Kulusevskiego na obrońcę Davinsona Sancheza, gdy drużyna musiała odrabiać straty z pierwszego meczu – napisał po meczu Jason Burt.

Jason Burt uważa, że kibice Tottenhamu mają już dość słabej postawy zespołu w trwającej kampanii oczekują zmian na ławce trenerskiej. Buczenie i gwizdy podczas środowego meczu Ligi Mistrzów są tego jasnym dowodem, pamiętając, że nie był to pierwszy raz.

Dziennikarz The Telegraph zwraca uwagę też na Harry’ego Kane’a, któremu nie pomogli koledzy z zespołu. Angielski napastnik był całkowicie odosobniony i w końcowej fazie spotkania można było u niego zobaczyć frustrację. Burt stawia pytanie dotyczące przyszłości Anglika, który w końcu może zdecydować się na transfer, by powalczyć o trofea. I dodaje, że Milan awansował w pełni zasłużenie.

Zobacz także: Richarlison ostro skrytykował Conte i w niewybredny sposób podsumował sezon

Komentarze